Ortodontinis gydymas - OksDenta - Odontologijos Klinika Kėdainiuose

Ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas skirtas sulygiuoti dantis ir koreguoti sąkandį. Šis gydymas gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams – tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ortodontinis gydymas vidutiniškai trunka 1,5–2,5 metų, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo. Esant sudėtingai situacijai, gali prireikti papildomų ortodontinių aparatų ar chirurginio gydymo. Gydymo trukmė ir eiga aptariama pirmos konsultacijos metu. Atlikus ortodontinį gydymą, veido bruožai tampa harmoningi, o šypsena – estetiška. 

Nuo ko pradėti?

Pirmiausia, reikia apsilankyti pas ortodontą, kuris apžiūrės Jūsų dantų būklę, atliks reikiamus tyrimus ir, atsižvelgdamas į situaciją bei paciento pageidavimus, parinks optimaliausią gydymą. Nuimami dantų lankų atspaudai, tuomet parengiamas detalus gydymo planas, kuris aptariamas su pacientu. Ortodontinis gydymas gali būti atliekamas tuomet, kai yra sveika burnos ertmė bei atlikta profesionali burnos higiena. 

Dantų tiesinimas breketais

Ortodontinio gydymo būdai

Dantų plokštelė. Tai yra išimamas ortodontinis aparatas, skirtas tiesinti dantis ir koreguoti sąkandį. Gydymas plokštele gali būti atliekamas vaikamas ar paaugliams, kol sąkandis dar nėra pilnai susiformavęs. 

Breketai (fiksuota sistema). Breketai yra klijuojami ant dantų paviršiaus numatytam laikotarpiui. Dažniausiai gydymas trunka 1,5–2 metus. Breketais tiesinami dantys ir koreguojamas sąkandis tiek vaikams, tiek suaugusiems pacientams. „OksDenta“ klinikoje siūlomi kelių tipų breketai: 

  • Metaliniai. Tai yra bene ekonomiškiausias dantų tiesinimo būdas, tačiau mažiausiai estetiškas.
  • Keramikiniai. Šių breketų spalva artima natūraliai dantų spalvai, todėl jie yra mažiau pastebimi. Šie breketai nėra labai praktiškas pasirinkimas, nes dažnai nulūžta.
  • Beligatūriniai. Šie breketai yra unikalūs tuo, jog viduje yra specialus užraktas, kuris padeda reguliuoti trintį tarp dantų ir breketų. Dėl unikalios brektų sistemos, gydymas jais trunka trumpiau ir nereikalauja dažnų vizitų pas ortodontą.

Nematomos kapos (išimamos). Dantų tiesinimas galimas ir be breketų. Nematomos tiesinimo kapos yra šiuolaikiška ortodontinė technika, skirta estetiškam ir patogiam dantų tiesinimui bei sąkandžio koregavimui. Kapos taip pat išsiskiria ir tuo, jog prireikus jas galima išsiimti, dėl to dantų priežiūros, valgymo ir kiti kasdieniai įpročiai visiškai nesikeičia.

Nemokama konsultacija

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis MOKILIZINGAS Mokilizingas sąlygomis. Skaityti plačiau.

Registracija internetu