Periodontologinis gydymas - OksDenta - Odontologijos Klinika Kėdainiuose

Periodontologinis gydymas

Periodonto ligos – tai aplinkinių danties audinių uždegimas. Ši liga gali būti lengvesnės formos (gingivitas) arba sunkesnės (periodontitas). Periodonto ligos yra labai pavojingos ir sudėtingesniais atvejais gali tapti net dantų praradimo priežastimi. Šios ligos pasireiškia kraujuojančiomis, raudonomis, patinusiomis dantenomis, nemaloniu burnos kvapu. Susiduriate su bent vienu iš šių požymiu? Apsilankykite pas gydytoją nelaukdami komplikacijų. 

Periodontologinis gydymas - Oksdenta

Kaip išvengti?

Periodonto ligos paprastai išsivysto dėl susikaupusių apnašų ant dantų. Vadinasi, norint išvengti periodonto ligų, reikėtų pasirūpinti tinkama burnos higiena. Ką tai reiškia? Pirmiausia, būtina kruopščiai valyti dantis namuose: naudoti ne tik dantų šepetėlį ir pastą, bet ir dantų siūlą, skalavimo skystį. Vis dėlto, visų susikaupusių apnašų neįmanoma pašalinti savarankiškai. Kietųjų ir minkštųjų apnašų padeda atsikratyti reguliariai atliekama profesionali burnos higiena.

Periodonto ligų gydymas

Profesionali burnos higiena skirta ne tik profilaktikai. Tai yra ir vienas iš periodonto ligų gydymo būdų. Higienos metu pašalinamos kietosios ir minkštosios apnašos, dantų akmenys. Be to, burnos higienistas patars būtent Jums tinkančias burnos ertmės priežiūros priemones. Procedūrų dažnumą parekomenduos higienistas. Jei periodontitas yra labiau išsivystęs, gali prireikti ir chirurginio gydymo, kurio metu atkeliamos dantenos ir išvalomos giliai susikaupusios apnašos. 

Kas nutinka negydant?

Progresuojant ligai, burnos kvapas tampa nemalonus, susidaro periodonto kišenės, tirpsta žandikaulio kaulas, atsiranda dantų paslankumas. Nesiimant veiksmų, dantys prarandami. Svarbu paminėti, kad periodonto ligos neigiamai paveikia ne tik burnos ertmę – bakterijos išplinta po visą organizmą. Dėl to silpsta imuninė sistema, didėja insulto, susirgimo širdies ligomis rizika ir kt. 

Nemokama konsultacija

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis MOKILIZINGAS Mokilizingas sąlygomis. Skaityti plačiau.

Paslaugos pavadinimas Kaina, Eur
Gilus kiuretažas (1 danties)  8 - 12
Gingivektomija (1 danties) 15 - 20
Lopo operacija (1 danties) 35 - 40
Klinikinis vainiko prailginimas  30 - 45
Lūpos, liežuvėlio plastika 60 - 90
Dantenų recesijos atstatymas nuosavais audiniais 60 - 115
Burnos prieangio plastika 60 - 145
Kaulinio defekto atstatymas sintetiniu kaulu 60 - 120
Danties tarpušaknio plastika 45 - 60
Šaknies viršūnės rezekcija nuo 60
Dantenų kišenės irigacija 15

Registracija internetu